Přírůstky za září (nákupy a novinky)



Ahoj, vítám vás u dnešního videa. Koukněte na mé novinky a nákupy. Produkty o kterých ve videu mluvím: (označené ♥ jsem dostala k vyzkoušení) Sephora houbička KONJAC na čištění obličeje http://www.sephora.cz/Doplnky/Oblicej/Houbicky-labutenky/Houbicka-KONJAC-na-cisteni-obliceje/P2415024 Sephora Čistící pěna http://www.sephora.cz/Pece-o-plet/Odlicujici-cistici-pripravky/Oblicej/Cistici-pena-pro-zarivejsi-plet-S-vytazky-z-citrusu/P2471111 Sephora štětec č. 29 http://www.sephora.cz/Doplnky/Stetce/Oci-oboci/Roztiraci-stetecek-na-ocni-stiny-c-29/P1564053 Sephora štětec č. 56 http://www.sephora.cz/Doplnky/Stetce/Plet/Stetec-pro-presne-nanaseni-makeupu-c-56/P1564034 Sephora rtěnka M09 http://www.sephora.cz/Liceni/Rty/Rtenky/Sephora-Rouge-Matte-rtenka/P2662004 Matrix - sprej na tepelnou úpravu vlasů Sephora Super čistící přípravek se zahřívacím efektem http://www.sephora.cz/Pece-o-plet/Odlicujici-cistici-pripravky/Oci/Super-cistici-pripravek-se-zahrivacim-efektem-Javorova-miza/P2471117 Sephora oční linky http://www.sephora.cz/Liceni/Oci/Ocni-linky/Presne-ocni-linky/P600015 Sephora barevné oční linky Sephora Fluid pro aktivaci hydratace http://www.sephora.cz/Pece-o-plet/Cistici-matujici/Fluid-pro-aktivaci-hydratace-Booster-kyseliny-hyaluronove/P2471071 ♥ Freedom Koupel pro štětce http://www.freedommakeup.cz/produkty/pro-studio-tuhy-cistic-na-stetce/ ♥ Freedom Lak na nehty, Icons 423 http://www.freedommakeup.cz/produkty/freedom-pro-lak-na-nehty-icons-423/ ♥ Freedom Rtěnka, Pink 101 Flushed http://www.freedommakeup.cz/produkty/freedom-pro-rtenka-pink-101-flushed/ ♥ Freedom Tvářenka, True Loved http://www.freedommakeup.cz/produkty/freedom-pro-tvarenka-true-loved/ ♥ Freedom Paletka 6 očních stínů a rozjasňovače, Matte http://www.freedommakeup.cz/produkty/freedom-paletka-6-ocnich-stinu-a-rozjasnovace-matte/ Essence lak na nehty Essence tvářenka Trend It Up Transparentní sypký pudr Trend It Up laky na nehty ♥ Aqua Mineral Refining Facial Mud Mask https://www.fann.cz/produkty/refining-facial-mud-mask/4341/8213 ♥ Aqua Mineral Optima Hydrat. Day Cream Norm to dry skin https://www.fann.cz/produkty/optima-hydrat-day-cream-norm-to-dry-skin/4308/8105 ♥ Aqua Mineral Youth Essence Serum https://www.fann.cz/produkty/youth-essence-serum/4310/8107 ♥ Aqua Mineral Contura Eye Cream https://www.fann.cz/produkty/contura-eye-cream/4312/8109 Sephora paletka očních stínů Make Up For Ever rtěnky Artist Rouge http://www.sephora.cz/Liceni/Rty/Rtenky/Artist-Rouge-Rtenka/P2661001 Too Faced Melted Matte http://www.sephora.cz/Liceni/Rty/Rtenky/Melted-Matte-Tekuta-matna-dlouhodrzici-rtenka/P2679019 Too Faced Paletka očních stínů Boudoir Eyes S láskou Blanka • -------------------- • LINKS • -------------------- • INSTAGRAM: https://instagram.com/beautykoktejl/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/BeautyKoktejl-235757116616104/?fref=ts E-SHOP: http://www.cosmetics4you.cz/ BLOG: http://www.beautykoktejl.eu/ E-mail: info@beautykoktejl.eu Aby Vám neuteklo žádné moje video, přidejte si můj kanál do svých odběrů. Videa můžete sledovat v HD Točím na OLYMPUS PEN E-PL7 DĚKUJI ZA KOMENTÁŘE A VEŠKEROU PODPORU :-)

Komentáře


    Doplňující informace:

    Pohledy: 3366

    Trvání: 27m 9s

    Vaše hodnocení: 76